Cześc. Po zarejestrowaniu się program nie rusza, ktoś, coś? Będę wdzięczny za każdą pomoc.
-----------------
Hi. After registering, the program won't start. Anyone? I'd appreciate any help?
Cześc. Po zarejestrowaniu się program nie rusza, ktoś, coś? Będę wdzięczny za każdą pomoc.
-----------------
Hi. After registering, the program won't start. Anyone? I'd appreciate any help?
Comments